Jakub Křikava vybojoval 3.místo v Kyjově

20.4.2013 se v Kyjově jel tradiční závod Českého poháru na silnici - Na kole regionem Kyjovské Slovácko. Náročný kopcovitý okruh prověřil vrchařskou formu všech závodníků. Nejlepší umístění z našeho týmu - 3.místo - vybojoval kadet Jakub Křikava.

Stupně vítězů - kadeti - ...
Početný, 80 členný peleton kadetů se ve čtyřech náročných 15 km dlouhých okruzích postupně dělil a zmenšoval, o konečném pořadí se ale rozhodovalo až v závěrečném stoupání, kde se oddělila pětičlenná vedoucí skupina. V závěrečném spurtu vedoucí skupinky byl nejrychlejší Matěj Ouda z Author teamu Stupno, druhý skončil Jiří Šorm z Carla.Kupkolo, třetí Jakub Křikava (TJ ZČE cyklistika Plzeň), 4. Miroslav Svatek (Profi sport Ghost team Cheb), 5. Tomáš Čapek (Kovo Praha). Pro Jakuba je 3. místo jeho nejlepším výsledkem v závodě silničního Českého poháru.

Umístění dalších našich závodníků -  v kategorii kadetů Jan Eibisch 51., Tomáš Trávníček nedokončil. V mladších žácích Samuel Němec 10. Starší žáci - Antonín Kadič 40. Juniorky+ženy - Veronika Vlčková 24. (mezi juniorkami 4.), junioři - Petr Malán 30.

21.4.2013 pokračuje Český pohár kritériem v Kyjově.  

Share