Mistrovství republiky v dráhových disciplínách Praha Motol

Radim Vogeltanz při bodov...
 Na kryté dráze v Praze Motole proběhlo ve dnech 15. - 18. prosince Mistrovství České republiky v dráhových disciplínách. V každé věkové kategorii se kvalifikovalo 20 nejlepších závodníků průběžného pořadí Českého poháru. Náš tým reprezentovali 3 závodníci - Jan Eibisch v kategorii žáků, Jakub Křikava v kadetech a Radim Vogeltanz v juniorech.

Honza závodí ve starších žácích druhým rokem a povedl se mu zejména stíhací závod jednotlivců (2.místo), bodovačka (3.) a scratch (3.). Na druhou stranu mu nevyšel zejména vylučovací závod, kde trochu zaváhal a skončil 6. Celkově vybojoval velmi pěkné 4.místo.

Jan Eibisch při bodovačce

Radim Vogeltanz je také "druhoročák" v kategorii juniorů. Po 8.místě na 200 metrů s letmým startem a 9.místě v bodovacím závodě mu na závěr prvního dne výborně vyšla vylučovačka, ve které vybojoval 2.místo. Druhý den byl ve stíhacím závodě jednotlivců 8., ve scratchy 6. a na 1km s pevným startem 9. Celkově Radim obsadil 6.místo.

Jakub Křikava při 200m l....
 Jakub závodí prvním rokem v kategorii kadetů. Nejlépe mu vyšla vylučovačka, ve které skončil na 7.místě. Celkově obsadil 11.místo.

Kompletní fotogalerie z Mistrovství republiky.